Hakkımızda

Sporxtime Spor Okulu

Türkiye Spor Yazarları Derniği Levent Tesislerinde hizmet veren Sporxtime Spor Okulları 2000 yılında Namık Kemal İşcan ve Engin Köse tarafından kurulmuştur. Akademisyen kadrosu ile cokulara sporu sevdirmeyi genç ve yetişkinlere de bol bol spor yapma imkanı sağlamayı ilke edinmiştir. Kapalı tenis kortları, basketbol, voleybol sahaları ve özel zeminli jimnastik alanları ile Sporxtime Spor Okulları alanında eşsizdir. Kapalı açık kafeteryalar, otoparklar hem sporculara hem de ebeveynlerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca Sporxtime Spor Okulları bünyesinde spor malzemeleri alışveriş mağazası da bulunmaktadır.

hak1
Namık Kemal İşcan
namikiscan@sporxtime.com

Akademi mezunu deneyimli antrenörler eşliğinde; tenise yeni başlamak isteyen, tekniklerini geliştirmek isteyen veya stres atmayı amaçlayan yetişkin sporcularımız bu grubumuzda çalışabilirler. Yetişkin Tenis Akademi’de temel teknik vuruşlar, forhand, backhand, smaç, vole, servis atışı ve raket tutuşu öğretilir.

Engin Köse
enginkose@sporxtime.com

Akademi mezunu deneyimli antrenörler nezaretinde; yaz ve kış spor okullarımızda 7-12 yaş çocuklarımıza, tenisi sevdirmek, iyi bir sporcu olarak yetişmelerini sağlamak tenisin temel teknik vuruşlarını ve atışlarını öğreterek ileride performans tenisçi olmalarını sağlamak en büyük arzumuzdur. Çocuklara özgüven kazandıracak antreman programları yaparak daha üst seviyede tenis öğrenmelerini sağlamaktayız.