Spor X Time olarak hangi branşlarda eğitim veriyoruz?​

Spor X Time olarak hangi branşlarda eğitim veriyoruz?​

İstanbul’un Levent bölgesinde Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) içerisinde faaliyetlerini sürdüren Spor X Time 2000 yılında kurulmuştur. Namık Kemal İşcan ve Engin Köse tarafından kurulan Spor X Time şimdiye kadar binlerce öğrenciye ders vermiş ve çok sayıda milli oyuncu yetiştirmiştir.

Tenis, Basketbol, Voleybol, Cimnastik ana spor dallarında eğitim ve dersler veren Spor X Time; yetiştirdiği öğrenciler ile spor camiasında saygın bir imaj ve marka değerine sahiptir.

Her yaş grubu için özel derslerin yapıldığı, grup antrenmanları ile becerilerin geliştirildiği Spor X Time’da spor faaliyetleri için çok güzel, nezih bir ortam bulunmaktadır.

Aynı zamanda sporcular için beslenme ve diyet programları da hazırlayarak, spor faaliyetlerinin yanında gelişimin ve gelişimin devamının sürmesi için de bir olanak sunmaktayız. Bilimsel veriler üzerinden sporcu testleri yaparak herkes için ayrı bir program ve ilerleme stratejisi belirlemekteyiz.

Sporcunun gelişmesinde bilimin ne kadar önemli bir unsur olduğunu bilmemiz ve tüm antrenörlerimizin böyle bir bilinç yapısına sahip olması, Spor X Time’ın en önemli gücü.

0 (212) 284 45 74

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.